Cookie Consent by Free Privacy Policy website

PRO NOVINÁŘE

KARO v roce 2019 vstoupilo na trh PX Start na Burze cenných papírů Praha a RM-Systém. V sekci PRO NOVINÁŘE najdete informace, které se Vám mohou hodit.

O SKUPINĚ KARO


Skupinu KARO tvoří společnost s ručením omezeným a akciová společnost. KARO se zabývá strojním zpracováním kůže pro nábytkářský průmysl.
Zakázkově zpracovaná kůže je dodávána předním evropským výrobcům nábytku. Zpracování kůže je ekologicky šetrné a odpovídá principům cirkulární ekonomiky (kůže je odpadní produkt masného – potravinářského průmyslu).

KARO – Leather Company s.r.o. vznikla 31. 12. 2007 odštěpením ze společnosti KARO LEATHER a.s. V roce 2014 kompletně převzala podnikání skupiny KARO – strojní zpracování a obchod s kůží pro nábytkářský průmysl. KARO – Leather Company s.r.o. se zaměřuje na zpracování a prodej buvolí kůže.

KARO Production s.r.o. se stala na konci roku 2017 spolupracujícím subjektem ve skupině KARO. KARO Production s.r.o. zajišťuje prodej hovězí kůže.

KARO INVEST a.s. vznikla v roce 2018 jako budoucí holdingová matka společností KARO - Leather Company s.r.o. a KARO Production s.r.o. s cílem umožnit další rozvoj skupiny KARO za pomoci nástrojů moderních kapitálových trhů. KARO INVEST a.s. vlastní 100% podíl ve společnostech KARO – Leather Company s.r.o. a KARO Production s.r.o.

Základní kapitál: 3 900 000,- Kč
Splaceno: 100%
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze v oddílu B, vložka 23542.


KONTAKT PRO NOVINÁŘE


Jakub Hemerka
CFO a člen představenstva

jakub.hemerka@karo-leather.com
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.